پزشکی با بیسکویت باراکا توانست سرم قندی برای افراد دیابتی کشف کند

بیسکویت باراکا ماندگاری طولانی دارند.

مستقیماً از بسته خورده می شوند. و مغذی هستند و به اشکال مختلف، هم شیرین و هم شور موجود هستند.

بیسکویت ها اشکال کاربردی زیادی دارند، غنی شده با کلسیم، آهن و ویتامین ها و برای نوزادان، کودکان و افراد مسن و برای کسانی که نیازهای ویژه ای دارند مانند غذاهای بدون گلوتن فرموله شده است.

بیسکویت ها به طور کلی به چهار دسته تقسیم می شوند که با دستور پخت و فرآیندشان متمایز می شوند: کراکر. بیسکویت سخت شیرین و نیمه شیرین؛ بیسکویت با خمیر کوتاه؛ و کوکی ها، از جمله کوکی های پر شده.

هر دسته و هر نوع محصول نیاز به فرآیند اختلاط، شکل دهی و پخت خاصی دارد.

به طور کلی فرآیند تهیه بیسکویت دارای مراحل اصلی زیر است. اختلاط و تخمیر یا زمان ماندن خمیر معمولاً یک فرآیند دسته ای است.

شکل دهی، پخت، پاشش روغن، خنک سازی عملیات مداوم با درجه بالایی از اتوماسیون هستند.

بیسکویت

مشاهده می شود که تجهیزات تولید بیسکویت باید طیف گسترده ای از الزامات فرآیند را برای تولید ساختار، بافت، حجم، ظاهر، رنگ و رطوبت مورد نیاز هر محصول برآورده کند.

توانایی مخلوط کردن و فرم دادن به خمیرها و کنترل انتقال حرارت، مشخصات دمای پخت، زمان و رطوبت از عوامل حیاتی در تولید محصولات با کیفیت هستند.

بیسکویت، در ایالات متحده، یک نان سریع کوچک است که معمولاً از آرد، نمک، و کره یا شورتنینگ سبزیجات تهیه می‌شود و بکینگ پودر به‌عنوان یک عامل خمیرکننده است.

خمیر را کمی ورز داده و پهن می کنیم و بیسکویت ها را با کاتر گرد برش می دهیم. همچنین ممکن است خمیر را با قاشق بریزید تا شکلی نامنظم پیدا کند.

بیسکویت ها را معمولاً گرم با کره و کنسرو میوه، سس سوسیس یا ژامبون می خورند. آنها به ویژه با جنوب آمریکا مرتبط هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.