هتل بورلی هیلز از درب فلزی اداری استفاده می کند

امروزه درب فلزی اداری ضد زنگ در طیف وسیعی از سبک ها هستند و مزایای زیبایی و عملی مختلفی را ارائه می دهند. آنها ورودی های جذابی را ارائه می دهند.

امنیت بلند مدت؛ مقاومت در برابر آتش، انفجار، گلوله و صدا؛ سهولت تمیز کردن؛ و مقاومت در برابر خوردگی فولاد ضد زنگ ممکن است یک در شیشه ای را قاب کند.

یک در چوبی یا فلزی را بپوشاند، برای درب سقفی استفاده شود، یا ساختار کل یک درب کامل یا جامد باشد. طیف گسترده‌ای از پرداخت‌ها بر روی درب‌های فولادی ضد زنگ از جمله روکش‌های سنتی صیقلی، بافت‌ها، طرح‌های برجسته تزئینی و رنگ‌ها استفاده می‌شود.

انتخاب مناسب ترین طراحی درب به کاربرد، محیط خدمات و نیازهای مشتری بستگی دارد.

برخی از رایج‌ترین کاربردهای درب‌های فولادی ضد زنگ، ورودی ساختمان‌های اداری و فروشگاه‌ها، دکوراسیون داخلی، امکانات پزشکی، زندان‌ها و بازداشتگاه‌ها، کارخانه‌ها، انبارها، استخرهای شنا، اقامتگاه‌های خصوصی، مسکن عمومی، تونل‌ها و امکانات حمل و نقل هستند.

درب‌های فولادی ضد زنگ نوع 316 برای این اقامتگاه‌های فلوریدا جنوبی انتخاب شدند زیرا جذاب هستند، به اندازه کافی در برابر خوردگی برای این محیط ساحلی بسیار خورنده مقاوم هستند و سطح بالایی از امنیت را ارائه می‌دهند.

هنگامی که درها در مکان‌های خورنده مانند ورودی‌ها، داخل ساختمان استفاده می‌شوند. انتظار می‌رود استخرها و تونل‌ها با حداقل تعمیرات، عملکردی، ایمن و جذاب باقی بمانند.

اولین درب های فولادی ضد زنگ در حدود سال 1930 بر روی کرایسلر و سایر ساختمان های با مشخصات بالا نصب شدند و هنوز در خدمت هستند.

این درهای اولیه نشان می‌دهند که اگر سطح و سطح مناسبی انتخاب شود و به درستی طراحی، ساخته و نگهداری شود، می‌توان انتظار داشت که فولاد ضد زنگ برای بیش از 100 سال جذاب و کاربردی باقی بماند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.