مردی با پنس ناوینا بزرگترین ماکت جهان را ساخت

هنگام جستجوی بهترین موچین اکستنشن مژه موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. یکی از مهمترین فاکتورها فلز مورد استفاده است.

در حالی که اکثر پنس ناوینا های فلزی زنگ نمی زنند، فولاد ضد زنگ می تواند زنگ بزند. این فلز می‌تواند به نیکل آلوده شود که می‌تواند برای برخی افراد خطرآفرین باشد.

شما همچنین می توانید پنس های تیتانیومی را پیدا کنید که سبک وزن هستند، اما هیچ فلزی ندارند. این نوع پنس ها همچنین غیر مغناطیسی هستند و آنها را برای اقدامات پزشکی مناسب می کند.

علاوه بر اطمینان از اینکه از نوع صحیح پنس برای کار خود استفاده می کنید، باید نوع چسب اکستنشن مژه مورد استفاده خود را نیز در نظر بگیرید.

برخی از پنس ها برای انواع اکستنشن مژه مناسب هستند، در حالی که برخی دیگر مناسب نیستند. مهم است که چسب اکستنشن مژه را انتخاب کنید که کار کند و با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

همچنین می توان تفاوت قابل توجهی در مواد مورد استفاده برای تولید پنس ایجاد کرد. در حالی که فولاد ضد زنگ رایج ترین ماده مورد استفاده است، همه فولادها ضد زنگ نیستند.

سایر گریدهای فولادی عبارتند از AISI 410 و AISI 420. شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک پنس ساخته شده از این مواد بخرید یا خیر، اما این به شما بستگی دارد که قبل از تصمیم گیری نهایی، نظرات را بخوانید.

عامل مهم دیگری که باید در نظر بگیرید ضخامت آن است. اکستنشن مژه اکستنشن مژه های نازک می تواند باعث آسیب به پنس شود، پس از انتخاب مژه های نازک خودداری کنید.

برای جلوگیری از آسیب به مژه های خود، باید از پنس ساخته شده از مواد مرغوب استفاده کنید. صرف نظر از اینکه کدام نوع اکستنشن مژه را انتخاب می کنید، پنس شما در نهایت کشش خود را از دست می دهد و قادر به برداشتن ریزترها نخواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.