مردی با فروش اجاق گاز خارجی به آمریکا مهاجرت کرد

آمریکایی ها عاشق اجاق گاز خارجی خود هستند. این یک رمان عاشقانه است که توسط یک کمپین چند دهه ای «آشپزی با گاز» از شرکت های خدماتی که شامل تبلیغات قدیمی، یک ویدیوی رپ وحشتناک دهه 1980 و اخیراً شخصیت های رسانه های اجتماعی است.

تقویت شده است. جزئیات در طول زمان تغییر کرده اند، اما پیام یکسان است: استفاده از اجاق گاز شما را آشپز بهتری می کند.

اما اجاق گاز محبوب به نقطه کانونی در مبارزه بر سر اینکه آیا گاز باید حتی در 35 درصد از خانه‌های ایالات متحده که با آن غذا می‌پزند وجود داشته باشد، تبدیل شده است.

گروه های زیست محیطی بر اثرات بالقوه سلامتی متمرکز هستند. سوختن گاز آلاینده هایی را منتشر می کند که می تواند باعث ایجاد یا بدتر شدن بیماری های تنفسی شود.

برادی سیلز با RMI، مؤسسه سابق راکی ماونت، می‌گوید لوازم خانگی مانند کوره‌های گازسوز و آبگرمکن‌ها آلودگی را بیرون می‌کشند، اما اجاق گاز «یک وسیله گازی در خانه شماست که به احتمال زیاد تهویه نشده است».

تمرکز بر خطرات احتمالی سلامتی ناشی از اجاق گازها بخشی از کمپین گسترده تر محیط بانان برای بیرون ریختن گاز از ساختمان ها برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی است.

ساختمان های تجاری و مسکونی حدود 13 درصد از انتشارات گرما را به خود اختصاص می دهند که عمدتاً ناشی از استفاده از وسایل گازسوز است.

این گروه‌ها اخیراً زمانی که کالیفرنیا استانداردهای جدیدی را تدوین کرد که پس از نهایی شدن، نیاز به تهویه بیشتری برای اجاق‌های گازی نسبت به اجاق‌های برقی از سال 2023 دارد، به پیروزی قابل توجهی دست یافتند.

طرح آب و هوایی دولت بایدن همچنین مشوق‌های دولتی را می‌طلبد که مردم را ترغیب به تغییر مکان‌های مسکونی کند. گاز به تمام برقی
در حالی که شهرها با تغییرات آب و هوایی دست و پنجه نرم می کنند.

بخش خدمات گاز تمرکز بر اثرات احتمالی اجاق گازها بر سلامت را به عنوان یک تهدید فزاینده برای بقای خود می بیند و از گروه هایی که این موضوع را مطرح می کنند انتقاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.