مانکن بچه گانه ای که آینده کودک کار را تغییر داد

تیم الکترونیک، بردهای مدار و دسته‌های سیم‌کشی را با استفاده از ریزپردازنده‌ها و اجزای مالتی پلکسر نصب شده بر روی یک برد مدار، کابل نواری، و سنسورهای فشار کوچک با طراحی سفارشی، مونتاژ کردند.

مونتاژ و آزمایش در مانکن بچه گانه به خصوص لحیم کردن سنسورهای حساس به حرارت به کابل نواری بسیار ظریف، شدید بود و 3 نفر را به طور تمام وقت اشغال می کرد.

هر دسته سیم دارای 64 حسگر بود که به آن متصل شده بود. مهارهای حسگر سپس به استودیوی ساخت و ساز تحویل داده شد و با هسته اسکلت ترکیب شد. سیم کشی باید از طریق ساختار داخلی و هر سنسور، با چسب حرارتی به فرآیند اسکلتی صحیح هدایت شود.

ما آزمایش‌های جامعی را انجام دادیم تا مطمئن شویم همه سنسورها عملکردی دارند و در مکان مناسب قرار دارند.

در نهایت هسته اسکلتی تکمیل شده و بسته الکترونیکی برای بازیگری به استودیوی جلوه های ویژه تحویل داده شد. ما 2 قالب تنه فایبرگلاس داشتیم که از همان فرم نر ساخته شده بودند. نیم تنه با یک سیلیکون ژل مانند برای شبیه سازی بافت نرم و یک پوست سیلیکونی خارجی الاستیک سخت در آن قالب ریخته شد.

مراقبت ویژه ای برای بازیافت مواد باقیمانده از هر بار ریختن انجام شد. بنابراین، مواد سخت شده از تمام ابزار و ظروف مورد استفاده در یک ریخته‌گری جمع‌آوری، آسیاب و در ریخته‌گری بعدی مورد استفاده قرار گرفت. که در هزینه و استفاده از مواد صرفه جویی کرد.

مانکن

مدل‌های ریخته‌گری تمام‌شده به استودیوی ساخت و ساز بازگردانده شدند، جایی که مواد اضافی برداشته شد، بخش‌های ران وصل شد و تخته‌های رابط الکترونیکی نصب شد. سیستم های نمایش کامپیوتری به مانکن ها متصل شدند و سیستم های حسگر در نهایت برنامه ریزی و آزمایش شدند.

روند مونتاژ واقعاً یک تلاش موازی بین 3 تیم بود. هنگامی که همه قطعات برای تکمیل یک مانکن ساخته شدند، ما 1 هسته اسکلتی در روز، 5 روز در هفته، به مدت 4 هفته مونتاژ کردیم. قطعات الکترونیکی به طور مداوم با همان سرعت مونتاژ می شدند.

هسته های اسکلتی هر روز در حین تولید به استودیوی ریخته گری منتقل می شدند و مانکن های تمام شده برای تمیز کردن و مونتاژ نهایی هر روز به استودیوی ساخت و ساز بازگردانده می شدند.

مرحله آخر مونتاژ کامپیوترهای نمایشگر با استفاده از یک کامپیوتر کوچک و مقرون به صرفه Raspberry Pi و صفحه نمایش LCD (بنیاد Raspberry Pi، کمبریج، انگلستان) بود.

ما هر مانکن را به رزبری پای خودش که در پشت مانیتور نصب شده بود وصل کردیم. اینها همه در یک کلاس درس برای معرفی اولیه به دانشکده تدریس و تعدادی از دانشجویان قرار داده شدند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.