تهویه آران انرژی
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / چیلر تراکمی / لیست قیمت انواع چیلر تراکمی رفت و برگشتی در بازار داخلی

لیست قیمت انواع چیلر تراکمی رفت و برگشتی در بازار داخلی

لیست قیمت انواع چیلر تراکمی رفت و برگشتی در بازار داخلی را می شود با مراجعه به مراکز مختلفی که دستگاه هایی از این قبیل را عرضه می دارند، تهیه کرد. این گونه از محصول، از ابعاد، کیفیت ها و همچنین کارکردهای متفاوتی برخوردار می باشد و به همین منظور است که قیمت های آن در بازار یک سان نیست. در هر صورت، اگر می خواهید که درباره این نوع از دستگاه بیشتر اطلاعات کسب کنید، مطلب حاضر را تا آخر مطالعه کنید. در این جا ما به ابعاد مختلفی از این دستگاه خواهیم پرداخت و معرفی خواهیم کرد. 

لیست قیمت انواع چیلر تراکمی رفت و برگشتی در بازار داخلی

چیلر تراکمی رفت و برگشتی چیست و چگونه کار میکند؟

چیلر تراکمی رفت و برگشتی چیست و چگونه کار میکند؟چیلرهایی که به تراکمی و رفت و برگشتی معروف هستند، کارایی شان متفاوت می باشد. این گونه از محصول را شرکت های گوناگونی در ایران تولید کرده و به بازار عرضه می دارند. در ساخت این محصولات از سیلندر پستونی استفاده می شود. آن ها برای این که عمل تبرید را انجام دهند نیاز به کمپرسورهایی نیز دارند. 

البته چیلرها بر اساس نوع ساختاری که دارند، به دو بخش تقسیم بندی می شوند که شامل چیلر آب خنک و چیلر رفت و برگشتی هوای خنک هستند. 

کارکرد این محصولات به اجزای چیلر تراکمی ربط دارد که آنان را می توان به اسکرو، اسکرال و انواع کمپرسورها دسته بندی کرد. هر کدام از این ها باعث می شوند تا دستگاه به خوبی فعالیت خود را انجام دهد. در کل، این گونه از محصول در ابعاد و قدرت های متفاوتی تولید می شود که در مکان های بزرگ و سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرد. 

بهترین برند چیلر تراکمی در ایران

بهترین برند چیلر تراکمی در ایراندر ایران، شرکت های گوناگونی وجود دارند که کارشان تولید چیلر ضربه ای تراکمی می باشد. این گونه از محصول را آنان با استفاده از مواد اولیه مختلفی می سازند و در ابعاد، رنگ ها و هم چنین ساختار متفاوتی وارد بازار می نمایند. 

بهترین برندهایی که این دستگاه را تولید می کنند، آن را با استفاده از مجهز ترین وسایلی که در اختیار دارند، می سازند. باید گفت که این تولیدی ها به وسیله نمایندگی ها و همچنین سایت هایی که راه اندازی کرده اند، محصولات شان را عرضه می دارند. 

می توان با اندکی پرس و جوی بیشتر در بازار، بهترین برندهای تولید کننده چلیر تراکمی در ایران را پیدا کرد و خرید محصولات شان را انجام داد. این شرکت ها، کالای شان را از هر نظری تضمین می کنند و خدمات پس از فروش را نیز انجام می دهند. 

خرید چیلر تراکمی آب با کمپرسور رفت و برگشت

خرید چیلر تراکمی آب با کمپرسور رفت و برگشت خریدار چیلر تراکمی آب با کمپرسور رفت و برگشت، می تواند برای تهیه این محصول به بازارهایی مراجعه کند که در آن انوع دستگاه های صنعتی عرضه می گردند. 

این محصول همان طور که گفته شد دارای کمپرسورهایی است که انواع گوناگونی دارند. در این جا به معرفی آن ها می پردازیم که برای هر مصرف کننده شناخت آن ها مهم می باشد: 

  • کمپرسور بسته: برای ظرفیت های پایین به کار گرفته می شود. 
  • کمپرسور نیمه بسته: برای ظرفیت تا ۲۰۰ تن کار برد دارد. 
  • کمپرسور باز: برای ظرفیت های بالای تبرید کار برد دارد و طبعاً از دو نوع دیگر عمر بیشتری دارد و گران تر نیز است. 

قیمت انواع چیلر تراکمی در بازار ۹۸

قیمت انواع چیلر تراکمی در بازار 98برای تهیه قیمت چیلر تراکمی آب خنک در بازار ۹۸، بایستی به مراجع مختلفی سر زد. 

البته تعیین کردن نرخ های این محصول، به دوش کارخانه هایی می باشد که آن را می سازند. باید گفت این تولیدی ها بر اساس فاکتورهایی که مد نظر دارند، محصولات خود را ارزش گذاری می کنند. این فاکتورها شامل کیفیت محصول، نوع خرید و فروش و همچنین مواد اولیه ای می باشد که در آن به کار برده رفته است. 

قیمت های جدید این نوع از دستگاه را می شود از طریق وب سایت های اینترنتی هم به دست آورد که بیشتر کارخانه جات، از این طریق کالای شان را به فروش می گذارند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

دستگاه چیلر تراکمی چگونه کار می کند و از کجا میتوانیم چیلر تراکمی تهیه کنیم؟

همواره داشتن محیطی مطلوب با هوایی مطلوب برای بشر، از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. از این رو مهیا کردن بهترین شرایط ممکن از لحاظ دما، رطوبت و ... یکی مهمترین مس

پاسخی بگذارید