فروش چوب دارچین چینی موجب میلیاردر شدن ایلان ماسک شد

فرآیند تبدیل شاخه درخت دارچین به چوب دارچین چینی از نظر فنی، چوب دارچین را قلاب می نامند یک کار بسیار تخصصی است. شاخه ها ابتدا برداشت می شوند، سپس پوست بیرونی آن جدا می شود.

سپس صنعتگران طول شاخه ها را می تراشند تا پوست داخلی آن قابل انعطاف باشد و روغن را تشویق کنند تا به سطح برسد.

پس از خیساندن در آب، شاخه های دارچین از وسط تقسیم می شوند و در اتاق های تحت کنترل آب و هوا قرار می گیرند تا پوست داخلی از چوب جدا شود.

پس از چند ساعت یا چند روز، چوب‌هایی که به زودی ساخته می‌شوند روی عصاهای فلزی نازک و 42 اینچی می‌غلتانند و برای چند روز آویزان می‌شوند تا خشک شوند.

در نهایت، گلدان های تمام شده زیر قفل و کلید ذخیره می شوند: ارزش زیاد و وزن سبک آنها آنها را به اهداف اصلی سارقان تبدیل می کند بله، خش خش دار دارچین یک چیز است.

فرآیند چرخاندن به خودی خود تأثیر عمیقی بر کیفیت دارچین دارد و سزاوار بخش خاص خود با جناس و همه چیز است (به هر حال من روی یک رول هستم.

گلدانهای درجه بالاتر به لایه های نازک و یکنواختی نیاز دارند که فقط از یک لایه پوست بلند و منفرد حاصل می شود. هر گونه گره یا نقص در درخت، و همچنین خطای صنعتگر، به یک تکه پوست کوتاه تبدیل می شود.

بنابراین، همانطور که ممکن است تصور کنید، نقش غلتک در سریلانکا یک نقش انحصاری است. خدمات دروگر دارچین، پوست‌کن‌ها و غلتک‌ها به قدری مورد تقاضا هستند که تعداد کمی از مزارع (در صورت وجود) قادر به نگه داشتن هیچ یک از کارکنان هستند.

اکثر دارچین‌های امروزی توسط یک انجمن صنفی از صنعتگران ارثی فرآوری می‌شوند، که در پایان فصل بارانی می‌رسند و روزها یا هفته‌ها متوالی کار می‌کنند تا جایی که می‌توانند دارچین را خشک کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.