فرش ابریشم دستباف تبریز با قیمت میلیاردی بفروش رفت

شاید سوالی که در هنگام خرید فرش ماشینی تقریبا برای همه افراد پیش می آید و به نوعی دانستن تفاوت آنها و مقایسه آنها می تواند کمک ویژه ای به خریدار باشد تا بتواند با توجه به شرایط خود تشخیص و انتخاب مناسبی داشته باشد.

در این مقاله قصد داریم فرش ابریشم دستباف تبریز را بین این دو فرش به طور کامل بررسی و مقایسه کنیم تا با بیان مزایا و معایب آنها بتوانیم برای شما تشخیص دهیم.

که فرش اکریلیک بهتر است یا فرش ابریشم قبل از اینکه در مورد انتخاب فرش اکریلیک صحبت کنیم یا ابریشم فرش، لازم است مروری بر معرفی این دو نوع داشته باشیم تا بتوانیم شناسایی خوبی برای انتخاب داشته باشیم.

وقتی صحبت از فرش ابریشم ماشینی به میان می آید، همه ما ناخواسته توجه را به قیمت این نوع فرش جلب می کنیم، در حالی که با پیشرفت صنعت این موضوع به کلی تغییر کرده و امروزه استفاده از الیاف ابریشم مصنوعی باعث گرانی این فرش شده است.

نوع فرش ماشینی به شدت سقوط نمی کند. در واقع جنس الیاف به کار رفته در این نوع فرش ماشینی با فرش ابریشم دستباف متفاوت است و الیاف این نوع فرش ها مصنوعی و از پلی استر است و ممکن است فرش ابریشم نامیده شود اما در واقع ، عبارت “باید استفاده شود.” “طرح ابریشم” برای آنها استفاده شود.

ویژگی خاص این نوع فرش منشوری بودن آن است یعنی بسته به زاویه دید این نوع فرش ها با رنگ های مختلفی مواجه خواهید شد که باعث جذابیت بسیار آن ها شده است.

از دیگر ویژگی های فرش های پلی استر می توان به سازگاری بالای آنها با طبیعت اشاره کرد که باعث می شود پس از استفاده به راحتی جذب طبیعت شوند و به مرور زمان پودر شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.