عرق نعنا اصل را می توان برای درمان کچلی موی آقایان استفاده کرد

آدامس با طعم نعناع و عرق نعنا اصل از اولین چیزهایی هستند که افراد هنگام تلاش برای جلوگیری یا خلاص شدن از بوی بد دهان به آن دست می یابند.

کارشناسان معتقدند که بیشتر این محصولات می توانند بوی بد دهان را برای چند ساعت بپوشانند. با این حال، آنها فقط بوی بد دهان را می پوشانند و در وهله اول باکتری ها یا سایر ترکیبات ایجاد کننده بوی بد دهان را کاهش نمی دهند.

از سوی دیگر، نوشیدن چای نعناع و جویدن برگ های تازه ممکن است بتواند هم بوی بد دهان را بپوشاند و هم باکتری ها را از بین ببرد، زیرا مطالعات لوله آزمایش اثرات ضد باکتریایی روغن نعناع را برجسته کرده است.

شما به راحتی می توانید نعنا را به رنگ سبز اضافه کنید. سالاد، دسر، اسموتی و حتی آب. چای نعناع یکی دیگر از راه های محبوب برای گنجاندن آن در رژیم غذایی است.

با این حال، بسیاری از مطالعاتی که فواید نعناع را برای سلامتی نشان می‌دهند، شامل خوردن برگ‌ها همراه با غذا نبود. در عوض، نعناع را به صورت کپسول می‌گرفتند، روی پوست می‌مالیدند یا از طریق آروماتراپی استنشاق می‌کردند.

هنگام استفاده از نعناع برای اهداف بهداشتی، مهم است که ارزیابی کنید که به دنبال چه چیزی هستید و چگونه از این گیاه در تحقیقات برای آن هدف خاص استفاده شده است.

فهرست زیر می‌تواند به خلاصه کردن برخی از تحقیقاتی که در بالا بحث شد کمک کند. نعناع یک افزودنی خوشمزه و سالم به بسیاری از غذاها و نوشیدنی‌ها می‌سازد.

اگرچه نعناع به راحتی به بسیاری از غذاها اضافه می شود، اما تحقیقاتی که فواید سلامتی آن را نشان می دهد، عمدتاً از نعناع استفاده شده در کپسول، روی پوست یا استنشاق از طریق آروماتراپی استفاده کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.