سس دیپ سالسا مهرام را می توان برای تصفیه آب آشامیدنی استفاده کرد

انواع مختلفی از سالسا وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. سالسا با چیپس تورتیلا یا حتی روی غذاهایی مانند تاکو یا بوریتو صبحانه عالی است.

اگر به دنبال بهترین سس دیپ سالسا مهرام در مترو آتلانتا هستید، یکی از مکان های Twisted Taco را بررسی کنید. Twisted Taco با پاسیوهای بیرونی، بیش از 20 تاکوی خوشمزه، و چندین سالسا معروف، انتخاب مناسبی برای یک ناهار یا شام تکس-مکس است.

سالسا به دوران آزتک ها، اینکاها و مایاها برمی گردد. مردم بومی نسخه‌های خود را از سالسا با استفاده از گوجه‌فرنگی، فلفل قرمز و دانه‌های کدو درست کردند.

اما «کشف رسمی» برای بقیه جهان تا زمانی که اسپانیایی‌ها مکزیک را در دهه 1500 فتح کردند، رخ نداد. این ترکیب از مواد در سراسر تمدن اسپانیا رایج شد و در سال 1571 آلونسو د مولینا نام این غذا را سالسا گذاشت.

یک پیش غذا و میان وعده مورد علاقه در ایالات متحده، سالسا در درب صندوق عقب، در رستوران ها و حتی در مهمانی ها استفاده می شود. سالسا علاوه بر این که بسیار خوشمزه است، فواید سلامتی متعددی دارد، محبوبیت زیادی دارد و درست کردن آن آسان است.

فواید سلامتی: سالسا با استفاده از گوجه فرنگی و سبزیجات تازه مانند پیاز و فلفل چیلی بسیار سالم است. کم کالری، فیبر بالا و سرشار از ویتامین های متعدد، سالسا می تواند برای تقویت سیستم ایمنی شما استفاده شود و می تواند در رژیم های کاهش وزن گنجانده شود.

تقریباً در همه جا یافت می شود: در آتلانتا، سالسا تقریباً در هر خواربار فروشی، رستوران و تقریباً هر جای دیگری که می توانید بروید در دسترس است.

با اسیدیته بالای گوجه فرنگی و افزودن سرکه، سالسا بسته بندی شده ماندگاری طولانی تری نسبت به سالسای تازه دارد و در خواربارفروشی محلی شما محبوب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.