سایت فروش یونیت هیتر به صورت مستقیم

یونیت هیتر ها درواقع تولید و تأمین کننده ی گرمایش محیط های مختلف و بزرگ هستند و هوای آن محیط ها را تهویه نیز می کنند. این دستگاه ها مدل های مختلفی دارند که هر کدام با توجه به نوع پروژه و کارایی بالایش انتخاب گردد. فروش یونیت هیتر در این سایت اختصاصی تهویه و تاسیسات با قیمت رقابتی و کیفیت بهینه عرضه می گردد.

فروش یونیت هیتر

یونیت هیتر

استفاده از یونیت هیتر با کیفیت  که دستگاه های تأمین کننده ی گرمایش محیط های مختلف به حساب می آیند امروزه بسیار رایج شده است و یونیت هیتر وسیله ای کاملاً کاربردی و پرفروش به حساب می آید. کارشناسان فروش یونیت هیتر با کیفیت در این مجموعه ، خدمات فروش و مشاوره ای بسیاری را به مشتریان خود ارائه می دهند که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره خواهد شد.

فروش یونیت هیتر

اجزای یونیت هیتر

  • کویل
  • فن
  • بدنه

فروش یونیت هیتر

کویل ها

کویل ها حامل های انرژی گرمایی و حرارتی هستند و در شکل های مکعب، دایره ای و یا صاف طراحی و تولید می شوند.

فن ها

فن ها که به آن ها پروانه های یونیت هیتر با کیفیت نیز گفته می شود، وظیفه ی به جریان انداختن هوای داخل یونیت هیتر را به عهده دارند که دو مدل ملخی و سانتریفیوژ را دارند.

بدنه ی اصلی دستگاه یا کابینت

اجزایی مثل پروانه و کویل در درون این بدنه هستند و پره هایی هم که جهت حرکت هوا را تعیین می کنند بر روی آن قرار داده شده اند.

فروش یونیت هیتر

ویژگی های یونیت هیتر

  1. دارا بودن قدرت حرارتی بسیار زیاد
  2. این دستگاه ها فضای نصب بسیار کمی را به خودشان اختصاص می دهند.
  3. یونیت هیتر ها در کمترین و سریع ترین زمان ممکن تمام فضای مورد نظر را گرم خواهند کرد و هوا را به خوبی توزیع می کنند.
  4. یونیت هیتر ها ، قابلیت نصب در شکل های افقی و عمودی را دارا می باشند که در هنگام خرید دستگاه باید با توجه به مکان در نظر گرفته شده نوع آن از نظر شکلی هم در نظر گرفت.

فروش یونیت هیتر

فروش یونیت هیتر

اگر قصد خرید یونیت هیتر با کیفیت و به صرفه و ماندگار را دارید، توصیه ی ما به شما این است که حتماً با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و از خدمات اختصاصی آن ها بهره مند شوید تا مناسب ترین یونیت هیتر را با توجه به نوع پروژه خود انتخاب کنید. فروش یونیت هیتر در این سایت ، با توجه به گارانتی معتبر ، کیفیت بالا و خدمات پس از فروش رضایتمند در نظر گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.