در مدرسه از کارتریج جوهرافشان اچ پی 75 برای نوشتن روی تخته استفاده می کنند

اگر هیچ یک از نکات بالا کارتریج جوهرافشان اچ پی 75 چاپگر را با کیفیت خوب به حالت چاپ برگرداند، دور انداختن آخرین گزینه است. بهتر است از قبل از خشک نشدن کارتریج چاپگر اطمینان حاصل کنید.

همانطور که قبلا ذکر شد، یک صفحه آزمایشی باید به طور مرتب چاپ شود. اگر از خانه یا محل کار خود دور هستید و شخص دیگری از چاپگر برای مدت طولانی استفاده نمی کند.

باید کارتریج های جوهر را از چاپگر خارج کنید، آنها را در فویل چسبناک بپیچید و تا زمانی که استفاده شوند در یخچال نگهداری کنید.

چه شروع به کم شدن کرده باشید و چه جوهر شما کاملاً تمام شده باشد، وقتی زمان تعویض کارتریج یا بطری های خود فرا می رسد، ممکن است با یک شگفتی بد روبرو شوید.

برخی از بسته‌های جوهر می‌توانند تا قیمت اصلی چاپگر شما هزینه داشته باشند و پر کردن مجدد آنها پرهزینه باشد. خود چاپگرها نیز می‌توانند بازده صفحه پایینی داشته باشند.

بنابراین اگر می‌خواهید به چاپ ادامه دهید، دائماً کارتریج‌های جوهر خود را تعویض می‌کنید، که می‌تواند به سرعت در طول زمان اضافه شود. علاوه بر این، یافتن چاپگری با جوهر ارزان تنها به هزینه کارتریج‌های جدید مربوط نمی‌شود.

بلکه به میزان مقرون‌به‌صرفه بودن کارتریج‌های آن‌ها در طول زمان بستگی دارد. به طور کلی، مقرون‌به‌صرفه‌ترین چاپگرها کمی گران‌تر هستند، اما به دلیل بازدهی صفحات بسیار بزرگ‌تر، پرداخت پول اضافی اغلب ارزش آن را دارد.

ما بیش از 120 چاپگر را آزمایش کرده‌ایم، و در زیر توصیه‌های ما برای بهترین چاپگرهایی با تونر یا جوهر ارزانی که می‌توانید بخرید، بسته به نیاز شما است.

همچنین می توانید توصیه های ما را برای بهترین چاپگرهای خانگی، بهترین چاپگرهای عکس و بهترین چاپگرهای همه کاره بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.