دختری تیشرت مردانه مخمل را به جای لباس عروس پوشید

شما چند سال دارید؟ انواع تی‌شرت‌ها اعم از تیشرت مردانه مخمل برای مردان جوان مناسب‌تر از آنهایی هستند که در سال‌های بعد از دانشگاه هستند.

تقریباً همه لباس‌ها با اندام مناسب بهتر به نظر می‌رسند، اما این به ویژه در مورد تی‌شرت‌ها صادق است، اگر اضافه وزن یا لاغر هستید، سه راهی به شکم شما می‌چسبد و بر آن تأکید می‌کند، یا به‌طور بی‌جانی روی قاب لاغر شما می‌چرخد.

همچنین، تضاد بین آستین و پوست شما توجه را به سمت بازوهای پوک یا استخوانی شما جلب می کند. بنابراین مردان لاغر و دارای اضافه وزن همیشه در لباس هایی مانند پیراهن و ژاکت های ورزشی که ساختاری به اسکلت آن ها می بخشد، شانه هایشان را بلند می کند، کمرشان را می گیرد و حالت V مردانه تری ایجاد می کند، بهتر به نظر می رسند.

حتی تاپ‌های غیررسمی مانند هنلی‌های آستین کوتاه و پولوها برای مردان درشت اندام جذاب‌تر هستند، زیرا شامل جزئیاتی در اطراف یقه هستند که توجه را به سمت صورت و دور از شکم جلب می‌کند.

این گزینه‌ها به اندازه تی‌شرت‌ها آسان و راحت هستند و تقریباً همیشه برای اکثر مردان، حتی آن‌هایی که تناسب اندام دارند و راحت‌تر می‌توانند با استفاده از تی‌شرت کنار بیایند، انتخاب بهتری هستند.

تی‌ها برای گذراندن دور خانه، دور هم جمع شدن با دوستان قدیمی و انجام امور عالی هستند (مخصوصاً اگر متاهل هستید؛ یک مجرد هرگز نمی‌داند که آیا با یک خانم خاص در خواربارفروشی ملاقات خواهد کرد یا نه!) برای مهمانی ها و گردهمایی هایی که قرار است با افراد جدید زیادی ملاقات کنید، کمتر ایده آل هستند.

تناسب سنگ بنای سبک خوب است. اما در حالی که ما اغلب در رابطه با لباس هایی مانند کت و شلوار و پیراهن لباس به این بعد فکر می کنیم، مهم است که تی شرت های خود را نیز مناسب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.