تهویه آران انرژی
دوشنبه , دی ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / چیلر تراکمی / خرید چیلر تراکمی اسکرو به صورت عمده

خرید چیلر تراکمی اسکرو به صورت عمده

برای خرید چیلر تراکمی اسکرو به صورت عمده می توانید تنها به کارخانجات و مراکز مجاز در سطح شهر مراجعه کنید، اشخاصی که قصد خرید انواع چیلر تراکم، چیلتر تراکمی اسکرو و غیره را دارند معمولا کسبه های بازاری و تاجران می باشند که در این زمینه به دنبال سود بیشتری می باشند، پیشنهاد می شود برای خرید از طریق نمایندگی های مجاز اقدام کنند زیرا دارای ضمانت های متفاوت می باشند که با دریافت آن ها می توانید تا حدودی به استاندارد بودن دستگاه چیلر اسکرو مورد نظر پی ببرید.

خرید چیلر تراکمی اسکرو به صورت عمده

مرکز فروش بهترین چیلر اسکرو در تهران

مرکز فروش بهترین چیلر اسکرو در تهرانمرکز فروش بهترین چیلر در تهران به عرضه چیلر اسکرو و صادرات چیلر تراکمی اسکرو نیز مشغول فعالیت می باشد که از این راه از سود چشمگیری برخوردار خواهد شد.

مرکز های فروش در تهران در واقع همان شرکت وارد کننده انواع چیلر می باشد که به فروش بهترین چیلرها فعالیت دارد، انواع چیلر را بر اساس کمپرسور تقسیم می کنند به بهترین و اصلی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد که همه را می توانید در مرکز فروش تهران بیابید:

 • اسکرو
 • اسکرال
 • پیستونی
 • سانتریفیوژ
 • جذبی

که گزینه های اول جز چیلر های تراکمی شناخته شده اند.

تولید و عرضه انواع چیلر در سراسر کشور

تولید و عرضه انواع چیلر در سراسر کشورتولید و عرضه انواع چیلر تراکمی در سراسر کشور سالانه در حال انجام است، که نمودار آن به صورت چشمگیری در حال رشد می باشد.

تولید کننده های ایرانی نه تنها نیاز های داخلی بازار را بلکه صادراتی به کشور های خارجی نیز دارند، که کیفیت مطلوب و قیمت مناسب آن ها در جذب نظر مشتریان بسیار موثر بوده است.

صادرات چیلر تراکمی اسکرو به کشور های آفریقایی

صادرات چیلر تراکمی اسکرو به کشور های آفریقاییصادرات چیلر تراکمی اسکرو به کشورهای آفریقایی با قیمت توافقی صورت می گیرد که در کمترین زمان ممکن توسط صادر کننده صورت می گیرد.

مزایای عالی این دستگاه سبب استقبال بی رویه از این دستگاه شده است که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است:

 • COP بالاتر
 • طول عمر بیشتر
 • استهلاک، لرزش و صدای کمتر
 • در برابر بازگشت مایع از خود مقاومت نشان می دهد.
 • تعداد بسیار کم قطعات متحرک
 • قابلیت وسیع برای کنترل ظرفیت

شرکت وارد کننده چیلر تراکمی اسکرو به کشور

شرکت وارد کننده چیلر تراکمی اسکرو به کشورشرکت وارد کننده چیلر تراکمی اسکرو در کشور در واقع همان صادر کنندگان می باشند که در شهر های مختلفی از کشور وجود دارند.

این شرکت های وارد کننده دستگاه های چیلر تراکمی از نوع چیلر اسکرو را دریافت می کنند و با برند های ایرانی و قیمتی به نسبت بالاتر از تولیدات داخلی به خریداران عرضه می شود.

شرکت وارد کننده چیلر تراکمی اسکرو در شهر های بزرگی همجون کلان شهر تهران، خوزستان، اصفهان، شیراز و غیره وجود دارد که برای واردات آن ها هیچ محدودیتی وجود ندارد و تمام واردات خود را به صورت عمده به کشور انجام می دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

دستگاه چیلر تراکمی چگونه کار می کند و از کجا میتوانیم چیلر تراکمی تهیه کنیم؟

همواره داشتن محیطی مطلوب با هوایی مطلوب برای بشر، از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. از این رو مهیا کردن بهترین شرایط ممکن از لحاظ دما، رطوبت و ... یکی مهمترین مس

پاسخی بگذارید