خرما زاهدی تازه در دراز مدت موجب آلزایمر می شود

محتوای قند زیاد خرما زاهدی تازه می تواند انرژی را در طول زایمان تامین کند و با افزایش حساسیت رحم به اکسی توسین به تقویت انقباضات رحمی کمک کند. خوردن خرما ممکن است باعث کاهش زایمان و همچنین کاهش بروز خونریزی پس از زایمان شود (2) (3).

خرما از نظر اندازه کوچک اما سرشار از مواد مغذی، برای شکستن یک روزه طولانی و یک افزودنی طبیعی شیرین به هر غذایی (یا فقط برای میان وعده!) پس از ماه رمضان عالی است.

و دلایل زیادی وجود دارد این میوه های باستانی کشت شده که هزاران سال در منطقه خاورمیانه رشد کرده اند هم خوشمزه و هم مغذی هستند.

از انتخاب‌های باکیفیت مانند خرماهای همیشه محبوب آجوا گرفته تا خرماهای مدجول و دگلت نور، با انتخاب گسترده انواع خشک موجود در نزدیک‌ترین فروشگاه FairPrice خود، از انتخاب خود غافل خواهید شد.

به خواندن ادامه دهید تا در مورد این 4 دلیل بیشتر بدانید که چرا هر کسی می تواند (و باید!) خرما را در ماه رمضان و بعد از آن بخورد. قلب سالم برای قوی نگه داشتن ایمنی بدن شما حیاتی است.

قلب شما خون را پمپاژ می کند و آن را در جریان نگه می دارد تا اکسیژن را به تمام قسمت های بدن شما برساند. خوردن یک یا دو عدد خرما در روز یکی از بهترین راه‌ها برای نگه داشتن ضربان قلب مانند یک ساعت است.

در مقایسه با انواع مشابه میوه‌های خشک، به نظر می‌رسد خرما دارای بالاترین سطح آنتی اکسیدان است¹. یکی از سه آنتی اکسیدان قوی موجود در خرما، اسید فنولیک به دلیل خواص ضد التهابی آن شناخته شده است.

که ممکن است کلسترول LDL ناسالم را کاهش دهد و خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهد.از هر چهار سنگاپوری، یک نفر از یبوست مزمن رنج می‌برد و فیبر غذایی می‌تواند با بهبود عملکرد روده سالم و همچنین کنترل سطح کلسترول و قند خون کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.