تلویزیون سامسونگ چهل اینچ را می توانید به عنوان ساعت دیواری استفاده کنید

توسعه دهندگان شروع به زیر سوال بردن امکان سنجی طولانی مدت تلویزیون های ضخیم، سنگین و مبتنی بر لوله خلاء کردند و در عوض شروع به رویای تلویزیون هایی کردند که سبک وزن و از نظر زیبایی شناسی پیچیده بودند.

تلویزیون سامسونگ چهل اینچ بوردو با فروش بیش از یک میلیون نفر در شش ماه اول عرضه، نتیجه این کار بود. تلویزیون بوردو دارای یک بلندگو بود که از دو طرف تلویزیون به پایین جابجا شده بود و پیچیدگی آن را با رنگ زرشکی و لبه های خمیده برجسته می کرد.

سال 2006 علاوه بر معرفی تلویزیون بوردو، اولین بار در تاریخ این شرکت بود که سامسونگ رتبه اول را در بازار جهانی تلویزیون کسب کرد. این شرکت به مدت 15 سال متوالی این موقعیت را حفظ کرده است و هنوز هم آن را حفظ کرده است.

سامسونگ با هدف ارائه بهترین تجربه به کاربران تلویزیون خود، تعهد جدی خود را برای بهبود وضوح تصویر حفظ کرده است. در دورانی که الگوهای سبک زندگی دائماً در حال تغییر است و مجموعه محتوا در حال گسترش است.

منابع نوری مبتنی بر نیمه‌رسانا هستند که هنگام عبور جریان از آن‌ها نور ساطع می‌کنند تا وضوح تصویر بسیار واضح را درک کنند. حدود 50 مهندس برای حدود دو سال کار کردند تا همه اجزای تلویزیون را به طور کامل طراحی کنند و بیش از 3000 حق ثبت اختراع را به دست آوردند.

که برای درک پتانسیل فناوری تلویزیون LED تلاش می کردند. تلویزیون های به دست آمده با ایجاد یک دامنه کاملاً جدید برای صنعت، خود را متمایز می کنند.

تلویزیون QLED سامسونگ که برای اولین بار در صنعت به 100 درصد حجم رنگ دست یافت، محصول دیگری است که به اوج فناوری صفحه نمایش رسیده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.