تهویه آران انرژی
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / یونیت هیتر / بهترین قیمت خرید یونیت هیتر آب گرم در بازار روز

بهترین قیمت خرید یونیت هیتر آب گرم در بازار روز

بهترین قیمت یونیت هیتر آب گرم در بازار با توجه به نوع برند، کیفیت، اندازه و سایز و عملکرد متفاوت است. اگر شما به فروشگاه های اینترنتی مختلفی مراجعه کنید می توانید بهترین قیمت این محصول را مشاهده کنید البته با تورم شدیدی که این روزه ها کشور با آن دست و پنجه نرم می کند پیدا کردن محصول با قیمت مناسب کمی مشکل است.

بهترین قیمت خرید یونیت هیتر آب گرم در بازار روز

قیمت انواع یونیت هیتر سقفی و خانگی در بازار روز

قیمت انواع یونیت هیتر سقفی و خانگی در بازار روزما می توانیم با جستجو در سایت های مختلف اینترنتی قیمت انواع یونیت هیتر سقفی و خانگی در بازار را مشاهده کنیم.

تمام یونیت هیترها از نظر جهت جریان هوای سرد و گرم به انواع مختلفی مانند یونیت هیتر افقی و یونیت هیتر عمودی دسته بندی می شوند. اگر جهت جریان خروجی به صورت عمودی یعنی از سقف به زمین باشد به آن یونیت هیتر عمودی می گویند و اگر جهت جریان هوای خروجی به صورت افقی باشد به آن یونیت هیتر افقی می گویند یونیت سقفی عمودی برای گرم کردن ساختمان هایی که سقف بلند دارند مورد استفاده قرار می گیرد و یونیت هیتر دیواری و سقفی افقی برای ساختمان هایی که ارتفاع آن ها کم است و مساحت زیاد دارند مورد استفاده قرار می گیرد تمام این دستگاه ها ساختمان و اصول کاری آنها یکسان است.

شرکت های سازنده یونیت هیتر در ایران

شرکت های سازنده یونیت هیتر در ایرانشرکت های سازنده یونیت هیتر در ایران با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به دنبال تولید بهترین و باکیفیت ترین محصول هستند.

شرکت یونیت هیتر با کمک نخبگان و مهندسان جوان سعی می کند کیفیت محصول را افزایش دهد همچنین تولید کننده از تجهیزات با کیفیت مانند کویل یونیت هیتر استفاده می کند تا بتواند کیفیت محصول را بالا ببرد.

مزایایی یونیت هیتر شامل موارد زیر می شود:

  • سرعت بالا در گرم کردن محل 
  • در زمان کمی می توان آن راه اندازی کرد. 
  • قدرت پرتاب بالا در فن
  • امکان استفاده از آبگرم یا بخار داغ در مکان های صنعتی، ورزشی و نمایشگاهی وجود دارد.
  • امکان توزیع مناسب هوای گرم به مناطق دلخواه با نصب چند دستگاه وجود دارد.

تفاوت یونیت هیتر و فن کویل

تفاوت یونیت هیتر و فن کویلتفاوت یونیت هیتر و فن کویل بیشتر در توان سرمایشی و گرمایشی آن ها است قدرت پرتاب یونیت هیلتر نسبت به فن کویل بالاتر است به خاطر همین برای سالن بزرگ مانند سوله صنعتی، ورزشی، سالن های نمایشگاهی و….. که سقف آن ها بلند است استفاده می شود. اما فن کویل در ساختمان مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی و… مورد استفاده قرار می گیرد. از فن کویل هم برای سرمایش هم برای گرمایش استفاده می کنند به خاطر همین دارای کویل آب سرد و آب گرم است و می تواند به چیلر و مینی چیلر متصل شود اما یونیت هیتر برای گرمایش استفاده می شود اما در برخی از موارد کویل آب سرد هم در آن تعبیه می شود و در یک سالن بزرگ یا سوله یونیت هیتر نصب می شود آب گرم بویلر در یونیت هیترها جاری می شود تا عمل گرمایش هوای سرد یا سوله انجام شود و برای سرمایش کویل آب سرد را در یونیت نصب می کنند یا از دستگاه هایی مانند هوا ساز برای سرمایش استفاده می کنند چون هوا ساز در بیرون از سالن یا سوله نصب می شود و می تواند هوای تازه را از بیرون به درون سوله تزریق کند.

مراکز فروش انواع یونیت هیتر آبگرم

مراکز فروش انواع یونیت هیتر آبگرممراکز فروش انواع یونیت هیتر که در شهرهای مختلفی وجود دارد انواع نمونه های محصول را با قیمت درب کارخانه عرضه می کنند.

خرید یونیت هیتر در نمونه های مختلف مانند یونیت هیتر آبی، هیتلر خانگی را می توان از این مراکز با بهترین قیمت انجام داد.

یونیت هیتر برای گرمایش کارگاه ها، فضاهای بزرگ و سوله های ورزشی و صنعتی مناسب است و آب گرم یا بخار داغ درون لوله های کویل جریان یافته و سطح لوله ها و پره های روی آب به شدت گرم می شود. انواع یونیت هیتر از نظر محل نصب شامل گزینه های زیر می شود:

  • سقفی
  • زمینی 
  • دیواری
جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش یونیت هیتر

سایت فروش یونیت هیتر به صورت مستقیم

یونیت هیتر ها درواقع تولید و تأمین کننده ی گرمایش محیط های مختلف و بزرگ …

پاسخی بگذارید