بازار فروش چیلر جذبی در ایران

فروش چیلر جذبی با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ورود سیستم های سرمایشی جدید به بازار که یکی از نیازهای اصلی در صنایع مختلف می باشد،اهمیت بالایی پیدا کرده است.با توجه به شرایط اقتصادی،ضرورت و وجود یک طرح بهینه سازی در مصرف منابع  مختلف انرژی با در نظر گرفتن مصرف برق بالای چیلرهای متراکم،مالکین و مهندسین مشاور ترجیح می دهند از چیلرهای جذبی استفاده کنند.چیلرهای جذبی با استفاده از انرژی حرارتی باعث خنک شدن هوا می شوند.

 

فروش چیلر جذبی

کاربرد چیلر جذبی

 1. برج های مسکونی
 2. بیمارستان ها
 3. هتل
 4. پالایشگاه ها
 5. کارخانجات
 6. مراکز تجاری
 7. فرودگاه ها
 8. ساختمان های اداری و …

چیلر جذبی

چیلر تراکمی 40 تن (Absorption Chiller) دستگاهی است که حرارت را از سیال (معمولا ً آب) می­گیرد. این سیال می­تواند برای خنک کردن هوا و یا سیال ثانویه  در فرایند تولید استفاده شود.چیلرهای جذبی  در زمان تحویل تست ظرفیت شده و هیچگونه نگرانی به لحاظ عملکرد وجود ندارد. کلیه قطعات و مواد اولیه مصرفی از برندهای معتبر دنیا تهیه و قبل از تولید  ، در حین تولید و پس از تولید تست می­گردند، در نتیجه هیچگونه نگرانی به لحاظ عیوب ناشی از مواد نامرغوب یا عیوب ناشی از ساخت وجود ندارد.

فروش چیلر جذبی

Deepblue یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان چیلرهای جذبی( شعله مستقیم – بخار آب – گازهال اگزوست و انرژی خورشیدی) در دنیا می­باشد و از ظرفیت ۵۰ تن تبرید تا ۲۰۰۰ تن تبرید با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا طراحی ، تولید و تست عیب یابی و  ظرفیت می گردد.قیمت فروش چیلر جذبی با توجه به نوع و مدل دستگاه متفاوت می باشد.

عملکرد چیلر جذبی

در چیلرهای جذبی، از یک فرآیند گرماسختی برای چرخه فشرده سازی بخار استفاده می شود. مبرد در یک چیلر جاذب در یک محلول جاذب که برای آن از میل شیمیایی بالایی برخوردار است ، حل می شود. دو ترکیب مبرد / جاذب رایج عبارتند از: آب و لیتیوم بروماید (LiBr-H2O) (مورد استفاده در سیستم های جذب آب با آب خنک) و آمونیاک و آب (NH3-H2O) (مورد استفاده در سیستم های خنک کننده هوا).

انرژی حرارتی برای فرآیند جذب را می توان به روش های مختلف ، به عنوان مثال توسط مشعل های گازی و با بازیابی انرژی حرارتی از نیروگاه های حرارتی خورشیدی متمرکز (تولید) تأمین کرد. تعداد مبدلهای حرارتی موجود در چیلر جذبی ، سیستم را به عنوان چیلر جذبی تک اثر یا دو اثر متمایز می کند. سیستم چیلر سرمایشی گرمایشی یک اثر متشکل از یک تبخیر کننده ، یک جاذب ، یک ژنراتور ، جداکننده و یک کندانسور است و در شکل ۲۸ نشان داده شده است.

فروش چیلر جذبی

اواپراتور آب سرد شده را در ۴-۱۰ درجه سانتیگراد تولید می کند که در سیستم توزیع هوا به واحدهای تهویه مطبوع پمپ می شود. صفحات تخت خورشیدی ، لوله تخلیه شده یا جمع کننده از طریق پارابولیک می تواند برای گرم کردن آب از ۷۷ تا ۹۹ درجه سانتیگراد استفاده شود ، که از طریق ژنراتور برای گرم کردن محلول مبرد / لیتیوم بروماید استفاده می شود.

قطعات چیلر یک مرحله ای

 • تانک مبرد
 • کندانسور
 • مبدل حرارتی
 • مانومتر
 • واترباکس ها
 • تابلوی کنترل الکتریکی
 • شیرهای سرویس و …

فروش چیلر جذبی

انواع چیلر جذبی

 • چیلر جذبی تک اثره (Single Effect Chiller)
 • چیلر جذبی دو اثره یا دو مرحله ای (Double Effect Chiller)
 • چیلر جذبی شعله مستقیم (Direct Fire Chiller)

چیلر جذبی دو مرحله ای

سیستم های چیلر جذبی دو مرحله ای از یک ژنراتور درجه حرارت بالا و یک مولد درجه حرارت پایین برای بهبود بهره وری ترمودینامیکی چرخه خنک کننده جذب استفاده می کنند. عملکرد اواپراتور و جاذب همان کارایی با سیستم تک اثر است. درجه حرارت بالا برای چرخه گرمایش یک چیلر دو مرحله ای ، نیاز به تمرکز جمع کننده های خورشیدی ، مانند PTC ها دارد. واحدهای بخار با فشار ۳/۵ تا ۹ بار کار می کنند ، که می تواند مستقیماً توسط یک قسمت از جمع کننده از طریق کانال تولید شود.

فروش چیلر جذبی

در سیستم های چیلر جذبی با تأثیر سه گانه ، دو مدار جذب تک اثر ترکیب می شوند. شکل اصلی برای توصیف کیفیت تبدیل گرما به سرما ، ضریب حرارتی عملکرد (COP) است. به عنوان خنک کنندگی مفید (Qcold) به ازای هر واحد گرمای حرکتی سرمایه گذاری شده تعریف می شود. چیلرهای برومید لیتیوم تک اثر با COP حرارتی کار می کنند که محدود به حدود ۰٫۷ است. چیلرهای دوتایی می توانند COP حرارتی در محدوده ۱٫۰-۱٫۵ داشته باشند.

قطعات چیلر دو مرحله ای

 • پمپ مبرد
 • پمپ ابزوربر
 • مخزن مبرد
 • واترباکس
 • کندانسور
 • تابلو کنترل
 • مبدل حرارتی
 • ژنراتور
 • شیر سرویس و …

فروش چیلر جذبی

ظرفیت دستگاهقیمت چیلر جذبیظرفیت دستگاهقیمت چیلر جذبیظرفیت دستگاهقیمت چیلر جذبی
۵۰استعلام شود۵۰۰استعلام شود۹۵۰استعلام شود
۱۰۰استعلام شود۵۵۰استعلام شود۱۰۰۰استعلام شود
۱۵۰استعلام شود۶۰۰استعلام شود۱۱۰۰استعلام شود
۲۰۰استعلام شود۶۵۰استعلام شود۱۲۰۰استعلام شود
۲۵۰استعلام شود۷۰۰استعلام شود۱۳۰۰استعلام شود
۳۰۰استعلام شود۷۵۰استعلام شود۱۴۰۰استعلام شود
۳۵۰استعلام شود۸۰۰استعلام شود۱۵۰۰استعلام شود
۴۰۰استعلام شود۸۵۰استعلام شود۱۶۰۰استعلام شود
۴۵۰استعلام شود۹۰۰استعلام شود۲۰۰۰استعلام شود

بازار فروش چیلر جذبی در ایران

چیلر های جذبی در سراسر کشور ، فروشندگان متعددی را به خود اختصاص داده اند.قیمت فروش چیلر های جذبی با توجه به ظرفیت دستگاه،نوع آن و دیگر عوامل مربوطه،بسیار متغیر و متفاوت با یکدیگر است،بنابراین نمی توان قیمت حتمی برای آن تعیین کرد.مشتریانی که قصد خرید انواع چیلر های جذبی را دارند به خوبی می دانند که خرید چیلر در مکان های مختلفی سر می گیرد که  مهمترین آنها عبارتند از:

 • نمایندگی های فروش چیلر جذبی
 • سایت های اختصاصی چیلر جذبی

فروش چیلر جذبی

در این سایت مرجع،قیمت فروش چیلر جذبی و چیلرهای تراکمی و مینی چیلر، رقابتی می باشد و همچنین فروش با توجه به اطلاعات فنی کارشناسان و برند معتبر با گارانتی اصل در نظر گرفته شده است.با توجه به فروش از درب کارخانه با بالاترین استانداردهای روز دنیا و قیمت مناسب انواع چیلر جذبی باکیفیت و تحویل در محل پروژه،حس خوب خرید بهینه و هوشمند،ضمانت ما برای مشتریان گرامی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.